OT czy ktos sie zna na telekomunikacji WAZNE

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kyniek
Weteran
Posty: 1626
Rejestracja: 2 wrz 2003, o 18:14
Lokalizacja: Jozefow (pod pruszkowem)
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

OT czy ktos sie zna na telekomunikacji WAZNE

Post autor: kyniek »

jestem w szkole o profilu technik telekomunikacji i mam zagadnienie apropo warunków jakie musi spełniac linia dochodząca do abonenta. Tzn Tłumiennosc do -3.5dB , szumy i rezystancje i tu jest problem bo układ abonenta to 6oo Omow a linia to maks 1200omow ale jest to zalezne jeszcze od centrali czy ktos wie moze jakie sa parametry co do tego?? jak nie odpowiem to nie zalicze :placz:
tja nastał czas spokojnego kombi...
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

Proponuje ci zglosic sie do Zajki prezesa forum Nexii on pracuje w TPI wiec napewno ci powie dokladnie co i jak.
Ja z teori telekomunikacji to wiem tylko tyle - jak wybrac numer telefonu i to ze telefony komorkowe nie sa na kabel :grin: :-D :oko: :grin:
..::CTM#117::..
Awatar użytkownika
Szwagier
Weteran
Posty: 1053
Rejestracja: 15 lis 2002, o 09:13
Lokalizacja: Białystok
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: OT czy ktos sie zna na telekomunikacji WAZNE

Post autor: Szwagier »

kyniek pisze:jestem w szkole o profilu technik telekomunikacji i mam zagadnienie apropo warunków jakie musi spełniac linia dochodząca do abonenta. Tzn Tłumiennosc do -3.5dB , szumy i rezystancje i tu jest problem bo układ abonenta to 6oo Omow a linia to maks 1200omow ale jest to zalezne jeszcze od centrali czy ktos wie moze jakie sa parametry co do tego?? jak nie odpowiem to nie zalicze :placz:
ja jestem technikiem telekomunikacji specjalnosc teleinformatyka,szkole skonczylem 5 lat temu i nic nie pamietam bo teraz studiuje elektre :oops: .Przykro mi ale nic nie pamietam,jutro poszukam w starych materialach,moze cos znajde.
Powodzenia
Obrazek
Corsa odeszla...jak ja mowie zmienila miejsce zamieszkania
Awatar użytkownika
kyniek
Weteran
Posty: 1626
Rejestracja: 2 wrz 2003, o 18:14
Lokalizacja: Jozefow (pod pruszkowem)
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kyniek »

ja mam bys technik telekomunikacji specjalizacja radiotransmisja
tja nastał czas spokojnego kombi...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”