Strona 1 z 1
Podoba mnie się to....... lol
: 10 gru 2005, o 23:08
autor: satan
Kierowca seicento strzelał do pirata drogowego
kek 09-12-2005, ostatnia aktualizacja 09-12-2005 22:24
Kierowca seicento postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość na drodze. Kiedy srebrne volvo urwało mu zderzak, wyjął broń i strzelił.
Dochodziła godz. 23, kiedy Grzegorz S. zjeżdżał w czwartek z Trasy Toruńskiej w ulicę Piłsudskiego. Jechał środkowym pasem jezdni, kiedy w lusterku zauważył rozpędzone srebrne volvo. Wystraszony zjechał na prawy pas, ale kierowca volvo i tak uderzył w jego samochód, urywając zderzak i zdzierając lakier. Kierowca volvo, 25-letni Mariusz C., nie zatrzymał się jednak. Grzegorz S. dogonił go na następnym skrzyżowaniu, wyszedł z samochodu i poprosił mężczyznę w volvo, żeby zjechał na bok. Ten jednak zignorował go i ruszył do przodu. Wtedy S. wyjął broń i strzelił - najpierw ostrzegawczo w górę, a potem w przednie koło volvo. Wystraszony Mariusz C. zaczął uciekać. Kierowca seicento dopadł go jednak na kolejnym skrzyżowaniu, tym razem przestrzelając tylne koło. Nie wiadomo, jaki byłby finał tej sprawy, gdyby nie policjanci z Targówka. Na dźwięk wystrzału ruszyli na skrzyżowanie i po krótkim pościgu na sygnale zatrzymali Grzegorza S. Na miejscu został też Mariusz C. Volvo zostanie poddane policyjnej ekspertyzie, a jego właściciel odpowie za spowodowanie kolizji. Tymczasem Grzegorz S. odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a o jego losie zadecyduje sąd. Broń, z której strzelał, zabezpieczono. Okazało się, że posiadał ją legalnie.
<gazeta.pl>
: 10 gru 2005, o 23:20
autor: D12
Komuś puściły nerwy, jednak posiadanie broni dla niektórych powduje zbyt dużą pewność siebie.... tak mi się wydaje
: 10 gru 2005, o 23:31
autor: UhU
No panie... Ameryka, dziki zachód i te sprawy

I tak znowu poszkodowany będzie miał przewalone...
Jak Sikora co zabił mafiozów i zamiast dostać jakiś order to siedzi już 10 lat...
: 11 gru 2005, o 01:39
autor: -=m&m=-
UhU pisze:
Jak Sikora co zabił mafiozów i zamiast dostać jakiś order to siedzi już 10 lat...
a kiwa-kwak go nie ułaskawi ??
: 11 gru 2005, o 11:06
autor: Kotlin
Hehehe. Ja wracajac poznym wieczorem do domu przy pl.konstytucji widzialem taka sytuacje c-klasa zajechala droge maluszkowi tak ze maluch ledwo co wyhamowal na swiatlach kierowca malucha wysiadl podszedl do merca zdzielil kolesia po gebie i przyttrzasnal mu krawat w drzwiach usmialem sie ze niewiem normalnie dziki zachod ale kolesiowi sie nalezalo

: 11 gru 2005, o 12:32
autor: D12
Czasami chamstwo na drogach jest ogromne. Każdy w swoim mieście pewnie z niejedną podobną sytuacją się spotkał. Ale jak ma być lepiej na drogach skoro 13 egzaminatorów z WORD w Łodzi siedzi za łapówki. Poziom umiejętności jazdy niektórych kierowców powoduje, że... mordobicia i wyzwiska są codziennie.
: 11 gru 2005, o 12:34
autor: czester 1
sam woże wiatrówke w aucie a co

: 11 gru 2005, o 12:44
autor: D12
A z ciekawości reszta z was wozi jakieś gadżety ?
: 11 gru 2005, o 12:49
autor: satan
D12 pisze:A z ciekawości reszta z was wozi jakieś gadżety ?
Przepióra i jeszcze inne gadżety

: 11 gru 2005, o 13:32
autor: endo
czester 1 pisze:sam woże wiatrówke w aucie a co

bedziesz nia przestrzeliwywal opony autom??

A tak btw to powodzenia przy kontroli

: 11 gru 2005, o 13:36
autor: UhU
-=m&m=- pisze:UhU pisze:
Jak Sikora co zabił mafiozów i zamiast dostać jakiś order to siedzi już 10 lat...
a kiwa-kwak go nie ułaskawi ??
No chyba go ułaskawią w końcu... tylko że wiesz, 10 lat to naprawdę sporo... Wiadomo że lepiej późno niż wcale, ale taki czas co przesiedział to jakiś absurd...
: 11 gru 2005, o 14:00
autor: D12
endo pisze:czester 1 pisze:sam woże wiatrówke w aucie a co

bedziesz nia przestrzeliwywal opony autom??

A tak btw to powodzenia przy kontroli

Niektóre wiatrówki to chyba można mieć bez zezwolenia

: 11 gru 2005, o 14:12
autor: UhU
: 11 gru 2005, o 14:19
autor: endo
zgadza sie, ale nie mozna ich tak poprostu sobie wozic, generalnie mozna miec problem jak wladza bedzie tego chciala

: 11 gru 2005, o 14:55
autor: Kotlin
Ja swojego czasu wozilem zomowska palke(zdobycz mojego ojca z lat 80-ych ) bardziej dla jaj niz dla samoobrony zawsze byla kupa smiechu jak ktos ja u mnie zauwazyl, ale trwalo to krotka bo dopadla mnie mafia kozziego i powiedzieli zebym lepiej tego nie wozil wiec jako posluszny obywatel juz nie woze

Choc jak obserwuje co sie dzieje na Polskich drogach to chyba zaczne cos wozic znowu(albo zamienie corse na czolg).
: 11 gru 2005, o 16:08
autor: czester 1
endo pisze:zgadza sie, ale nie mozna ich tak poprostu sobie wozic, generalnie mozna miec problem jak wladza bedzie tego chciala

no panie władzo jade do kumpla postrzelac do tarcz
endo pisze:
bedziesz nia przestrzeliwywal opony autom??
tego jeszcze nie próbowalem ale fajne peka bocza szyba

: 11 gru 2005, o 16:18
autor: Staneq
przy kontroli policja i tak nie zobaczy co u czestera w srodku bo tam takie ciemnosci jak w d....
: 12 gru 2005, o 14:26
autor: K I L L E R
A co z gazem łzawiącym, też sie moga do tego przyczepić (Zawsze można powiedzieć że to odmrażacz do zamków

)? A co z prawami człowieka? To juz nawet nie moge przewozić nogi od krzesła

(a co mam odkręcać w domu i wysyłać pocztą a reszte samochodem wozić), przeciez to
mój samochód (spełniający wszystkie warunki dopuszczenia do ruchu (ważny porzegląd i te klimaty), co innego jakbym jechał autobusem , tramwajem to jest środek transportu publicznego ale jak kasuje jeden bilet za duży bagaż (myśle o wiatrówce) to też nie powinni się przyczepić.
Ps. Kiedys widziałem kolesia na mieście co szedł z wiatrówka w opakowaniu przezroczystym (taka jakaś folia czy cóś), jaką zwałe miałem jak ludzie sie odsuwali od niego. A dodam tylko że koleś był mocno opalony i miał czarne włosy.
: 12 gru 2005, o 15:43
autor: kamiloooo
tjaaa w
TWOIM aucie mozesz wozic skrzynke granatow, dwie armaty i kilka kalasznikowow...

: 12 gru 2005, o 22:35
autor: K I L L E R
Jak masz pozwolenie na taki sprzęt, to pewnie możesz ale musisz zapewnić odpowiednie zabezpieczenie takiemu ładunkowi i stosowne pozwolenia. Ale ja mówiłem o wiatróweczce a nie armatach czy działach odrazu, mowa o wiatróweczce bez pozwolenia, ginącej w ogromnym bagażniku Corsy.
: 13 gru 2005, o 16:52
autor: endo
K I L L E R pisze:A co z gazem łzawiącym, też sie moga do tego przyczepić (Zawsze można powiedzieć że to odmrażacz do zamków

)?
gaz jest chyba jedyna rzecza mozliwa do wozenia (pod warunkiem, ze jest to reczny miotacz gazu czyli "sprej"), polecam lekture ustawy o broni i amunicji - nie kazdy zdaje sobie sprawe, ze np. pałka wykonana z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału lub mająca wkład z czegos twardego, imitująca kij bejsbolowy jest bronia (ot chocby noga od krzesla

)
Inna sprawa, ze nie wiem jak Ci ktos udowodni, ze faktycznie nie wiozles akurat wiatrowki na strzelnice..
: 14 gru 2005, o 13:33
autor: -=m&m=-
satan jesli serio podoba ci sie to

to zapraszam do siebie

znam paru takich co nie przebieraja w środkach w przypadku chamskich zachowań na drodze
